The latest fixtures and results from this weekend's U14 Girls All-Ireland Club Championships can be found below.
This weekend sees the first of four All-Ireland Club Championship (AICC) weekends taking place in Gormanston Park.
The U14 Girls competition starts this Saturday and the action-packed weekend sees 25 teams from all around the country battling it out for the right to be crowned champions, in the Premier, Division 1 and Division 2 categories respectively.
Please come along and support the clubs over the weekend.
Tickets must be purchased online, via the link here. No cash will be taken on the door.
0930
Court 1 Maree 20 v 39 Limerick Celtics
Court 3 Kilkenny Stars 41 v 37 Cobh (O/T)
Court 4 Templeogue 31 v 19 Carrick Cougars
1045
Court 2 St Pauls 45 v 32 Tolka
1315
Court 1 Carrick Cougars 30 v 20 Maree
Court 2 Limerick Celtics 23 v 28 Templeogue
Court 3 Kilkenny Stars 19 v 32 St Pauls
Court 4 Cobh 32 v 27 Tolka
1545
Court 4 Kilkenny Stars 23 v 40 Tolka
1700
Court 1 Templeogue 33 v 21 Maree
Court 2 Cobh 31 v 40 St Pauls
1815
Court 1 Carrick Cougars 30 v 39 Limerick Celtics
1045
Court 1 Portlaoise Panthers 53 v 15 Mulroy Hoops
Court 3 Queens 38 v 26 Moycullen
Court 4 Fr Mathews 21 v 37 St Marys
1200
Court 4 Ballyshannon 88ers 37 v 35 Carlow
1430
Court 4 Mulroy Hoops 23 v 39 St Marys
1545
Court 1 Queens 33 v 22 Ballyshannon 88ers
Court 2 Carlow 31 v 25 Moycullen
Court 3 Fr Mathews 16 v 36 Portlaoise Panthers
1815
Court 3 Ballyshannon 88ers 36 v 43 Moycullen
Court 4 Fr Mathews 38 v 23 Mulroy Hoops
1930
Court 3 Carlow 23 v 50 Queens
Court 4 Portlaoise Panthers 32 v 30 St Marys
1200
Court 1 Longford Phoenix 18 v 32 UU Tigers
Court 2 Donegal Town 23 v 36 Muckno Lakers
Court 3 Kilrush 30 v 15 Kiltimagh Giants
1430
Court 1 Kilrush 22 v 47 Athlone BC
Court 2 UU Tigers 44 v 31 St Colms
Court 3 Muckno Lakers 34 v 14 Charlestown Cubs
1700
Court 3 Kiltimagh Giants 14 v 39 Athlone BC
Court 4 Donegal Town 25 v 22 Charlestown Cubs
1815
Court 2 St Colms 12 v 37 Longford Phoenix
0930
Court 1 Carrick Cruisers 35 v 24 Kilkenny Stars
1045
Court 1 Maree 21 v 29 Cobh
Court 3 Templeogue 43 v 26 Tolka
Court 4 Limerick Celtics 32 v 27 St.Pauls
13:15
7th/8th place playoff -
Court 1 Kilkenny Stars 23 v 21 Maree
5th/6th place playoff -
Court 4 Carrick Cruisers 34 v 41 Cobh
0930
Court 2 Moycullen 23 v 32 Mulroy Hoops
Court 4 Ballyshannon 88ers 27 v 39 Fr.Mathews
1200
Court 1 Queens 24 v 26 St.Marys
Court 2 Carlow 17 v 50 Portlaoise Panthers
1315
7th/8th place playoff -
Court 2 Moycullen 33 v 30 Ballyshannon 88ers
1430
5th/6th place playoff -
Court 1 Mulroy Hoops 22 v 25 Fr.Mathews
0930
5th/6th place playoff
Court 3 Kilrush 23 v 38 Donegal Town
1045
7th/8th/9th place pool -
Court 2 St.Colms 27 v 24 Charlestown Cubs
1200
Semi Final 1
Court 3 UU Tigers 17 v 37 Muckno Lakers
Semi Final 2
Court 4 Athlone 39 v 19 Longford Phoenix
1315
7th/8th/9th place pool -
Court 3 Kiltimagh Giants 31 v 32 St.Colms
1430
7th/8th/9th place pool -
Court 2 Charlestown 22 v 6 Kiltimagh Giants
1430
3rd/4th place playoff - Court 3 Tolka 35 v 50 St.Pauls
1545
Final - Court 2 Templeogue 36 v 29 Limerick Celtics
1430
5th/6th place playoff - Court 4 Mulroy Hoops 22 v 25 Fr.Mathews
3rd/4th place playoff - Court 2 - Queens 35 v 15 Carlow
1545
Final - Court 3 St.Marys 29 v 27 Portlaoise Panthers
1545
3rd/4th place playoff - Court 4 UU Tigers 24 v 19 Longford Phoenix
Final - Court 1 Muckno Lakers 43 v 28 Athlone